CHWAŁOWO

Agorturystyka

Co Oferujemy

Na naszych Gości czeka wachlarz możliwości spędzenia wolnego czasu. Począwszy od błogiego leniuchowania na świeżym powietrzu, w hamaku, bądź na trawce. Kilemtry leśnych ścieżek zachęcają do spacerów lub wypraw rowerowych. 

Jeziora w koło nie pozwalają fanom wędkowania na leniuchowanie. Nawet nieopodal jest do dyspozycji pomost dla wędkarzy, a pozwolenie na połów na jeziorze można wykupić w naszym gospodarstwie, gdyż od wielu lat współpracujemy z Gospodarstwem Rybackim Łysinin, który sprawuję pieczę nad okolicznymi jeziorami.

W lasach dużo grzybów dla grzybiarzy. Odległość dzieląca nasz dom od nabliższej plaży to ok 500 metrów. Odległość do plaży strzeżonej, z ratownikiem to około 6km

Dla dzieci mamy zabawki, tradycyjną huśtawkę, bądź oponę na linie w ogrodzie. W sadzie drzewa do wspinaczki. Cały domowy zwierzyniec do poznania: kury, kaczki, gęsi, króliki, koty, koń. Cały teren jest ogrodzony, nie ma obaw że dziecko się zgubi, więc rodzice mogą zaznać chwili spokoju i wypoczynku. U nas dzieciom wszystko wolno :). 

Nieopodal jest dużo miejsc do zwiedzania, o czym szerzej w dziale okolica

Dla osób preferujących bardziej aktywne formy wypoczynku, również znajdzie się coś ciekawego:

- jazda konna w pobliskiej stadninie koni,

- boisko do siatkówki i badbinktona

- latem kąpieliska

- zimą lodowiska, kuligi, zjazdy na sankach

- rowery górskie dla fanów dwóch kółek,

- zaraz obok naszego gospodarstwa przebiega czerwona trasa rowerowa, kilkanaście kilometrów przepięknych widoków.

A na wieczór biesiada przy grillu lub ognisko do samego rana

Możliwość spędzania czasu w otoczeniu gospodarstwa jest co niemiara, ale jeśli to jeszcze mało, zapraszamy do zwiedzania naszego

regionu, na którym zapoczątkowało dzieje państwo polskie.